Skip to main content
  • Małżeństwo

  • Rodzina

  • Miłość

AKTUALNOŚCI

Świętuj z nami rocznicę ślubu!

W drugą niedzielę listopada  (14.11) Duszpasterstwo Rodzin organizuje spotkanie dla Małżeństw w Domu Rekolekcyjnym w Siedlanowie. Skierowane jest dla świętujących więcej niż 15 rocznicę ślubu, ale zapraszamy też wszystkie pary, które z różnych względów nie mogły przybyć w sierpniu,  wrześniu czy październiku.

Plan spotkania:

14.30 – 15.00 Zjazd

15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia

Konferencja i Adoracja Najświętszego Sakramentu, możliwość skorzystania ze spowiedzi św.

16.00 Msza św.

17.00 Świętowanie przy stole

ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNY PROSIMY O ZGŁOSZENIA: 500 145 937

ZAPRASZAMY!

Spotkania małżeńskie – zaproszenie na weekend warsztatowy w Siedlanowie

Spotkania Małżeńskie są założonym w Polsce międzynarodowym ruchem, mającym na celu promowanie dialogu jako drogi duchowej przede wszystkim w małżeństwie i wśród par przygotowujących się do małżeństwa, ale także jako drogi osobistego życia wewnętrznego oraz sposobu funkcjonowania w świecie.

Spotkania Małżeńskie mają na celu przeżycie sakramentalnego wymiaru związku. Dokonuje się to poprzez proponowanie małżeństwom takiej formy dialogu, która z jednej strony pozwoli mężowi i żonie głębiej poznać się nawzajem, z drugiej zaś – w przypadku nieporozumień – pomoże rozwiązywać konflikty między małżonkami. Tym samym pogłębia się ich jedność. Poprzez dialog, a w ślad zanim poprzez decyzje i postawy małżonków realizuje się w ich życiu przykazanie miłości.

Forma tych warsztatów dotarła także do naszej diecezji. Zapraszamy na weekend podstawowy do Domu Rekolekcyjnego w Siedlanowie.

Szczegóły na plakacie:

Weekend spotkań małżeńskich-3