Skip to main content
  • Małżeństwo

  • Rodzina

  • Miłość

AKTUALNOŚCI

ZAPROSZENIE DO ŚWIĘTOWANIA ROCZNICY ŚLUBU

DRODZY MAŁŻONKOWIE, KTÓRZY ŚLUBOWALIŚCIE MIŁOŚĆ, WIERNOŚĆ I UCZCIWOŚĆ MAŁŻEŃSKĄ w przeciągu ostatnich 5-ciu lat – ZAPRASZAMY WAS NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE DO DOMU REKOLEKCYJNEGO W SIEDLANOWIE. PROGRAM SPOTKANIA JEST NA ZAPROSZENIU PONIŻEJ. ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH PROSIMY O ZGŁOSZENIA: 500 145 937

KS. GRZEGORZ KOC, DYREKTOR DOMU REKOLEKCYJNEGO W SIEDLANOWIE

KS. JACEK SEREDA, DYREKTOR WYDZIAŁU DUSZPASTERSTWA RODZIN DIECEZJI SIEDLECKIEJ

Czytaj więcej

Spotkania małżeńskie – zaproszenie na weekend warsztatowy w Siedlanowie

Spotkania Małżeńskie są założonym w Polsce międzynarodowym ruchem, mającym na celu promowanie dialogu jako drogi duchowej przede wszystkim w małżeństwie i wśród par przygotowujących się do małżeństwa, ale także jako drogi osobistego życia wewnętrznego oraz sposobu funkcjonowania w świecie.

Spotkania Małżeńskie mają na celu przeżycie sakramentalnego wymiaru związku. Dokonuje się to poprzez proponowanie małżeństwom takiej formy dialogu, która z jednej strony pozwoli mężowi i żonie głębiej poznać się nawzajem, z drugiej zaś – w przypadku nieporozumień – pomoże rozwiązywać konflikty między małżonkami. Tym samym pogłębia się ich jedność. Poprzez dialog, a w ślad zanim poprzez decyzje i postawy małżonków realizuje się w ich życiu przykazanie miłości.

Forma tych warsztatów dotarła także do naszej diecezji. Zapraszamy na weekend podstawowy do Domu Rekolekcyjnego w Siedlanowie.

Szczegóły na plakacie:

Weekend spotkań małżeńskich-3