Skip to main content
  • Małżeństwo

  • Rodzina

  • Miłość

NiesakramentalniZapraszamy bardzo serdecznie na spotkanie dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych, które odbędzie się w Siedlcach w parafii św. Jana Pawła II (ul. Rakowiecka 30) w najbliższy wtorek 6 grudnia o godz. 20.00. Spotkanie organizowane jest w ramach rekolekcji parafialnych, ale ma charakter otwarty i zapraszamy szczególnie z Siedlec i z okolic

Przypominamy, że regularne spotkania dla osób w związkach niesakramentalnych odbywają się w każdą trzecią niedzielę miesiąca o godz. 15.00 w Domu Rekolekcyjnym w Siedlanowie koło Radzynia Podlaskiego.

 

Kaplica św. Jana Pawła 2 w siedlcach

 


 

W niedzielę 20 listopada w Domu Rekolekcyjnym w Siedlanowie odbędzie się kolejne spotkanie dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych.

W listopadzie, miesiącu poświęconym szczególnie refleksji nad przemijaniem i świętością, uczestnicy sięgną po nauczanie papieża Franciszka zawarte w adhortacji „Gaudete et exultete”. Na podstawie tekstu papieskiego dokumentu będą rozważać temat osobistego powołania do świętości i dróg jego realizacji. Spotkanie rozpocznie się w Domu Rekolekcyjnym w Siedlanowie o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, po niej będzie miała miejsce konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu oraz agapa. Zgłoszeń można dokonać przez stronę internetową domu rekolekcyjnego w Siedlanowie (www.siedlanow.pl) bądź pod nr. tel. 509087150.

Spotkania dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych w diecezji siedleckiej odbywają się w każdą trzecią niedzielę miesiąca w Domu Rekolekcyjnym w Siedlanowie o godz. 15.00.

 
Ks. Jakub Kozak – duszpasterz osób w związkach niesakramentalnych
 
 
 
 

Duszpasterzem osób żyjących w związkach niesakramentalnych jest ks. Jakub Kozak (509-087-150)

Informacje o spotkaniach grupy w naszej diecezji będą się pojawiać na tej stronie.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem – wywiadem z ks. Jakubem:

PRZECZYTAJ TU

 

Najbliższe spotkanie w grupie osób niesakramentalnych: