Skip to main content
  • Małżeństwo

  • Rodzina

  • Miłość

Świętowali 6-10 rocznicę ślubu – relacja

W niedzielę 12 września Małżonkowie świętujący w tym roku 5,6,7,8,9,10 rocznicę ślubu spotkali się Domu Rekolekcyjnym w Siedlanowie. Przybyli ze swoimi dziećmi, aby uczcić ten wyjątkowy dla nich dzień.

W dniu, kiedy beatyfikowany był Stefan Kardynał Wyszyński mieliśmy przygotowane do rozważenia Słowa Błogosławionego dla Małżonków. W konferencji Ks. Jacek Sereda – Duszpasterz Rodzin zachęcał, by Jubilaci przyjrzeli się swojemu małżeństwu, za co są wdzięczni, czy w tej relacji „się rozwijają czy zwijają”? Wskazał na szukanie dróg rozwoju – na odkrycie, za czym tęskni serce każdego z obecnych.

O dary umocnienia, pogłębienia miłości prosili Małżonkowie przez wstawiennictwo bł. Matki Róży Czackiej i Bł. Stefana Kard. Wyszyńskiego. Był czas na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem, na skorzystanie z sakramentu pokuty. Msza św. była sprawowana w intencji przybyłych Małżonków i Ich rodzin.

Był to niezwykły czas, wypełniony zadumą, refleksją nad własnym życiem małżeńskim, ale też podzieleniem się radością wśród gwaru roześmianych dzieci.

Kolejne spotkanie dla Małżeństw planujemy 10 października w Domu Rekolekcyjnym w Siedlanowie. Skierowane jest dla świętujących 11,12,13,14,15 rocznicę ślubu, ale zapraszamy też wszystkie pary, które z różnych względów nie mogły wcześniej przybyć.

Plan spotkania:

14.30 – 15.00 Zjazd

15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia

Konferencja i Adoracja Najświętszego Sakramentu, możliwość skorzystania ze spowiedzi św.

16.00 Msza św.

17.00 Świętowanie przy stole

ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNY PROSIMY O ZGŁOSZENIA: 500 145 937

ZAPRASZAMY!

 

 

Film zaproszenie