Skip to main content
  • Małżeństwo

  • Rodzina

  • Miłość

Warsztaty dla mam w Siedlcach

We wtorek 18. października przy parafii św. Józefa w Siedlcach odbyły się warsztaty dla mam: CO ZROBIĆ ABY DZIECKO CHCIAŁO CHODZIĆ DO KOŚCIOŁA? Poprowadziła je Lidia Borkowska Facylitator.

W grupach wypracowano propozycje, pomysły, co zrobić przed wyruszeniem do kościoła, jak się zachować w trakcie, jakie czynności wykonać po mszy św. aby dzieci (do około 5 roku życia) były coraz bardziej zachęcone do uczestnictwa w nabożeństwach.

Ks. Jacek Sereda rozpoczął spotkanie modlitwą, zachęcał rodziców, by zabierać dzieci do kościoła, nie zrażać się przeciwnościami. Zapraszał, by wcześniej w domu stworzyć domowy kościół.

„Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie”

ZDJĘCIA:

 


WARSZTATY DLA MAM 21 CZERWCA 2022

21 czerwca 2022 (wtorek) odbyły się warsztaty dla mam w Siedlcach. Rozpoczęły się o godzinie 10.00.

W warsztaty wprowadził uczestniczki duszpasterz rodzin – ks. Jacek Sereda. Temat, w którym się poruszano był:  „Kobieta obdarowana i obdarowująca – siebie, męża, swoje dzieci i tych, których ma wokół.

 

Mamy szukały odpowiedzi: Jak mądrze realizować swoje powołanie? Jakie potrzeby tkwią w nich i czym mogą je wypełnić? Co robię dla innych? Co inni robią dla mnie? Co ja robię dla siebie?

Jak zachować proporcje? Co przyniesie dobry efekt w przyszłości?  Jak rozwijać więzi, które są dla nich najważniejsze?

Warsztaty poprowadziła Lidia Borkowska – żona i mama, Facylitator.

Mamy przyszły ze swoimi malutkimi dziećmi.

W przyszłości są planowane podobne warsztaty w gronie mam!

Duszpasterstwo Rodzin