Skip to main content
  • Małżeństwo

  • Rodzina

  • Miłość

POMOC PO ABORCJI

Kurs dla osób borykających sie z konsekwencjami aborcji

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Siedleckiej w trosce o kobiety, które w przeszłości dopuściły się decyzji o podjęciu aborcji, a obecnie borykają się z konsekwencjami tej decyzji razem z fundacją „Kłos” organizuje Kurs Powrót i Odnowa począwszy od kwietnia br.

Składa się on z dziewięciu cotygodniowych spotkań dla kobiet, które nie mogą uwolnić się od wspomnień związanych z podjętą decyzji o aborcji. Kurs prowadzony jest w małych grupach i prowadzi do wyzwolenia i uzdrowienia osób borykających się z destrukcyjnymi skutkami aborcji. Organizowany jest w taki sposób, by zapewnić uczestnikom dyskrecję.Powstał ponad 20 lat temu w parafii pw. Świętej Trójcy w dzielnicy Brompton w Londynie. Jest przeznaczony dla osób, które doświadczyły w swoim życiu aborcji
(z zastrzeżeniem, że od tego czasu upłynął co najmniej jeden rok).Kurs jest okazją do tego, by w atmosferze bezpieczeństwa i współczucia osoby potrzebujące mogły przepracować swoje emocje i doświadczenia oraz przyjąć uzdrowienie i odnowę.
Więcej: