Skip to main content
  • Małżeństwo

  • Rodzina

  • Miłość

Wakacyjne warsztaty dla małżeństw w Domu Rekolekcyjnym w Siedlanowie – podsumowanie

W czasie wakacji w Domu Rekolekcyjnym w Siedlanowie odbyły się 3 serie warsztatów dla małżeństw. W ciepłej atmosferze małżonkowie wysłuchali wprowadzenie psychologów

– Anny Targońskiej i Magdaleny Ozygały, a następnie mieli czas na wspólną rozmowę, w której pomogła „Małżeńska gra”. Dla dzieci które przyjechały z rodzicami, była zorganizowana opieka. Warsztaty spotkały się z dużym entuzjazmem par małżeńskich, które przybyły na spotkania. Wyrażano też chęci do uczestnictwa w kolejnych podobnych, budujących spotkaniach przy Domu Rekolekcyjnym.

Link do filmów z wydarzeń:

31 lipca – pierwsze warsztaty

13 sierpnia – drugie warsztaty

27 sierpnia – trzecie warsztaty

„Projekt dofinansowany ze środków Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022-2033”, otrzymał wsparcie w Konkursie „Regranting dla Organizacji Poradniczych”.

Drodzy Małżonkowie!

Zapraszamy Was na warsztaty do Domu Rekolekcyjnego w Siedlanowie.

Celem WARSZTATÓW jest wzmocnienie Waszej wzajemnej więzi i kompetencji komunikacyjnych. Warsztaty będą koordynowane przez psychologa z udziałem „Małżeńskiej Gry” – doskonałego narzędzia do uczenia się komunikacji w związku, które pozwoli Wam czerpać jeszcze większą satysfakcję z relacji i nie poddawać się codziennej rutynie. Jak mówią o niej autorzy. (https://pismozblizenia.pl)

Udział w projekcie jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Adres: Siedlanów 60.

Telefon do kontaktu: 500 145 937

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, ale nie jest jednoznaczne z miejscem na warsztatach. Poczekaj proszę na wiadomość zwrotną.

„Projekt dofinansowany ze środków Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022-2033”, otrzymał wsparcie w Konkursie „Regranting dla Organizacji Poradniczych”.